Lovely-Anime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Lovely Anime te asteapta cu bratele deschise! Crantzy va intampina cu brioşe ^_^
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Discutii despre Naruto

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
^^O_FaTa^^

^^O_FaTa^^


Mesaje : 77
Data de inscriere : 29/08/2010

Discutii despre Naruto  Empty
MesajSubiect: Discutii despre Naruto    Discutii despre Naruto  EmptyDum Aug 29, 2010 1:14 am

Cele doua serii mi-au placut extrem de mult.Naruto Shippuden a fost totusi mai buna decat Naruto ,totusi in aceasta te tine prea mult in suspans ceea ce te face sa citesti manga.Naruto serie:220 episoade aparute si RoSub ,naruto shippuden serie:175 aparute si RoSub.
Manga este la capitolul 506 sau 507 (n-am citit inca ultimul capitol monkey2 )in romana.
Episodul apare in fiecare joi dupa ora 15:00 ,iar manga tot joi ,dar seara .
Sunt periode in care apar 2 episoade sau 2 capitole si perioade in care nu apare deloc cry
Totusi il urmaresc in continuarea si am destula rabdare pentru asta.
Voi ce aveti de spus?Ati citit manga?Ati urmarit Anime-ul?Daca nu,o veti face?Daca da,cum vi se pare?
Gata cu intrebarile.E timpul e timpul sa imi puneti si voi mie.
Incercati sa nu puneti din ultimul capitol manga inca.
Ce pot sa mai spun?
Ii dau nota 10 pentru ca contine comedie,actiune,drama,aventura ....Mai toate genurile inafara de cel Romantic ,care doar apare un pic cand cineva ii spune cuiva "te iubesc."Acest gen este cel mai putin in acest Anime.Cum am spus:nu apare mai deloc.
Randul vostru.



Sus In jos
Teddy
Moderator Global
Teddy


Mesaje : 129
Data de inscriere : 21/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Eu trăieşte cu marţienii!!

Discutii despre Naruto  Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre Naruto    Discutii despre Naruto  EmptyDum Aug 29, 2010 1:43 am

Este primul anime vazut de eu ^^
Este foarte interesant,imi place actiune si toate!
Singurul lucru care l-a schimba este Sasuke ah
La inceput mi-a placut de el >.> dara cum este prea...o piatra
I luv' this anime <33
Sus In jos
http://www.chibi-mania.lolforum.net
^^O_FaTa^^

^^O_FaTa^^


Mesaje : 77
Data de inscriere : 29/08/2010

Discutii despre Naruto  Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre Naruto    Discutii despre Naruto  EmptyDum Aug 29, 2010 1:50 am

Nici nu imi place Sasuke .Nici in seria Naruto nu prea mi-a placut.La mine e al 3 lea Anime .
Eu as mai adauga ceva la Anime:sora lui Naruto.Dar o sora care il sustine mereu si il apara de fetele care vor sa il omoare ca nu stiu ce a facut.In rest totul e bine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii despre Naruto  Empty
MesajSubiect: Re: Discutii despre Naruto    Discutii despre Naruto  Empty

Sus In jos
 
Discutii despre Naruto
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Lovely-Anime :: Anime :: Naruto-
Mergi direct la: