Lovely-Anime
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Lovely Anime te asteapta cu bratele deschise! Crantzy va intampina cu brioşe ^_^
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Back to school

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Teddy
Moderator Global
Teddy


Mesaje : 129
Data de inscriere : 21/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Eu trăieşte cu marţienii!!

Back to school Empty
MesajSubiect: Back to school   Back to school EmptyDum Aug 29, 2010 1:57 am

T__T
Pe 13 septembrie incepe scoala T_T. Sunteti fericiti sau tristi?
Off...scoala asta,cum ne i-a noua libertatea!
Ar trebui sa se numeasca Inchisoare pentru copii!
Un singur lucru este un pt. mine in toata tampenia asta:imi revad prietenii
La inceputul vacantei ma gandeam la a 7-a ca la iad,am crezut ca dau teza unica affraid
Dar dupa ce am aflat ca acum nu se mai da doar in a 8-a m-am mai linistit
Dar tot nu vreau sa inceapa scoala,teme,fara libertate ca in vacanta T_T,mate,fizica si mate moor
Si profa de mate...
Sus In jos
http://www.chibi-mania.lolforum.net
^^O_FaTa^^

^^O_FaTa^^


Mesaje : 77
Data de inscriere : 29/08/2010

Back to school Empty
MesajSubiect: Re: Back to school   Back to school EmptyDum Aug 29, 2010 3:15 am

De ce trebuie o incepem!Nu stiu cum cativa prieteni numara zilele pana va venii scoala .E oribil!Macar nu am avut teme de vacanta.Imi place doar ca imi cumpar tot felul de lucruri pentru scoala.In rest e de nota 1 !Parca nici nu au trecut lunile .Eu astept cu nerabdare urmatoarea vacanta ca sa pot sta ma mult pe aici.6 ore intr-o sala de clasa si multa plicttiseala.Plus ca la sport o sa murim si sper sa nu ne puna sa facem ceva mai greu ca anul trecut.Nu astept toaamna!S-au dus si frctele mele delicioase.M-am saturat de mere si banene .E bine ca mai pot manca o para.Dar vara e de 100% de ori mai tare ca toamna.Si vara pleaca peste 3 zile si vine toamna monkey2
Adio frcte,adio vacanta,adio ficuri,adio sandalelor,adio papucilor...Scoala ne pune sa putarm si uniforma care nu e deloc nice.Si e si groasa.Scoala nu are avantaje deloc.Nu mi-e dor de banca,de sala,de profi,de teme...de nimic.Nu vreau decat sa stau pe PC ,sa ascult muzica,sa citesc,sa ma uit la TV ,sa mananc,sa fac o plimbare .Si cand ma gandesc ce ma astepta in octombrie.Manualele sunt varza si trebuie sa mai cumpar din ele.
Deci prin urmare nu vreau sa inceapa scoala acuma.Ci peste 100 de ani,can o sa fiu plictisita sa fac ce imi place .
Si totusi mai e putin si trebuie sa mergem acolo .
Sus In jos
Cʋρcακɛ X_x
Admin
Cʋρcακɛ X_x


Mesaje : 66
Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 28
Localizare : at the TeaParty

Back to school Empty
MesajSubiect: Re: Back to school   Back to school EmptyDum Aug 29, 2010 7:22 pm

Well sincera sa fiu abia astept sa imi revad colegii şi profesorii,dar pe de alta parte ma enerveaza temele şi matematica
Sus In jos
https://lovelyanime.forum.st
Continut sponsorizat





Back to school Empty
MesajSubiect: Re: Back to school   Back to school Empty

Sus In jos
 
Back to school
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Lovely-Anime :: Discutii generale :: Scoala-
Mergi direct la: